!

چقدر بدم مياد
حالم بهم می خوره
چندشم ميشه
شب قبل از امتحان که به همکلاسيت زنگ ميزنی با کلی آه و ناله ميگه هيچی نخونده . اگرم خونده در حد دو الی سه صفحه ! . فردا هم که تو دانشگاه می بينيش تريپ دپرس زده و جواب سلامت رو هم نميده . سر جلسه عين بز می نويسه ، زودتر از همه هم پا ميشه . بعد از امتحان هم ميگه 0 ميشم !!
جدا حالم بهم می خوره
***
خيلی ضايعس
بعد از کلی کلنجار رفتن با يه جوک و خانواده پسند !! کردن اون ، هنوز يه جمله از جوک و نگفته باشی که بابات برگرده بگه : اه ، اينکه خيلی قديميه !!
خيلی ضايعس/ 42 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
mina

بابات خيلی کاردرسته!!...منم خيلی بدم مياد...اين درست چيزيه که توی دانشگاهه ما مده!!<.فعلا ...يا حق

maryam

اوه اوه اوه ميفهممت..............

دلریشم

باورت نمی شود دلریشم ! فکر را دل را و هر چه که در زمین و زمانش بود خواستم تغییر دهم اما باز نشد و همان گره گره خورده بر عشقش دوباره فراخوانم شد و مرا خواند ولی مجنونانه تر و مجذوبانه تر از قبل ! چه شود اينبار حکایت ما ؟ اگر من مستم مستیم از اوست ، گر می پرستم و گر خراب همه از فغان آن ساقی است و بس. باز می نویسم . مثل گذشته ها خوش و خرم .

فردوس

سلام. بد جوری خوردی انگار......د بنويس ديگه تا ضايع تر نشدی!

نوشین 17

سلام چي شد امتحانا تموم نشدن کوشين /-:

زهرا

آپديــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت!!!!

مرضيه(پچ پچ)

در مورد مطلب اولی که خيلي بدتون مياد و حالتونم به هم می خوره متاسفانه من هميشه اين مشکلو دارم....به خاطر درس نخوندن آدم مجبوره يه چی سنبل کنه و برگشو تندی بده..اون وقت يه سری حالشون ازت به هم می خوره...وحشتناکه !....وای به حال وقتی که نمرتم خوب بشه...واااااای!..ولی خوب آره راس ميگی !

هاله

سلام رفيق*ازاينجور آدما فت و فراوونه !فقط بايد خيلی خودتو ناراحت نکنی!