راه بندان

ترافيک شده بود خفن .... هيچ ماشينی تکون نميخورد !

افسر راهنمايی و رانندگی ٬ چند بار از سر تا ته خيابون رو با عجله طی کرد تا بفهمه که چرا اينجوری شده ؟  اما به هيچ جوابی نميرسيد .

کلاهش رو از سرش برداشت تا سرش رو بخارونه که ناگهان چشماش روی يه نقطه کنار خيابون از حرکت واستاد . با يه لبخند مليح که معلوم نبود به خاطر پيدا کردن جواب اين مسئله پيچيده است يا برای فريب دادن کسی ٬‌ در جهت نگاهش حرکت کرد ....

رو کرد به عابری که کنار خيابون واستاده بود و گفت :

ببخشيد دختر خانوم ٬ ميشه بريد ۱۰۰ متر بالاتر منتظر ماشين باشيد ؟ راه بند اومده به خاطر ... 03.gif

( توضيح : من بی تقصيرم !!!! 04.gif در ضمن ٬ باز شدن چشم و گوش ملت هم هيچ ربطی به من نداره ! من مطلبی که به نظرم اومد نوشتم ..........   )

ارادتمند

:::::لولک :::::

/ 46 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
rahy

سلام.خدا ايشالا همه ی دختر خانوما رو تبديل به آقا پسر کنه تا مشکل ترافيک هم برطرف شه...الهی آمين...در ضمن می شه بی زحمت اين ستاره های بغل لينک مارو يه خورده پررنگ تر کنيد تا دوستان يه کم بهتر ببینند ما به روز کرده ایم. (؛

ياس سفيد شب

سلام سلمان.دستت درد نکنه از وبلاگ هجرت دمت گرم.در مورد ترافيک بهتر بجای اينکه همه دخترا پسر شن از افسر خانوم استفاده کنن هر چند که شايد ترافيک بيشتر بشه.

mina

ببخشيدا...يکم همچين بی مزه بود...

...

بووووووووق!

علی

گيشه پسند بود مشتريات زياد ميشه

yezare

eeeeeeee, to ham mashin dari , begzarim nakone khodetam too saff montazer bodi ....

ترانه مجهول !!!

:(( ! واقعا که ! يه ده دفعه هست دارم اينجا پيام می ذارم .... نميرسونه ! بابا منم با نيکو بولک سکرتر هدی ۱ عليرضا (لات جوانمرد ) ٬ بهار ٬ زهرا و ...( همه اونا که نظرشون مبنی بر اين بود که بيشتر مواظب اين وبلاگ باشيد و کاری نکنيد که از دست بره )موافقتم رو اعلام می دارم...تازشم يادم نره به نصيبه بگم بيشتر حواسش به برادرش باشه نظر شا چيه ؟نظر من اینه : :)) ! ارادتمند:خواهر کوچيکه!