وبلاگ مادر شوهر گلم !!

با توجه به اپيدمي ازدواج وبلاگي كه به تازگي و با آغاز فصل تابستان ، همراه با گرما روزهاي اوج خود را سپري مي‌كنند و در راستاي جو گرفتگي و گرمازدگي تني چند از تازه دامادان و نو عروسان گرامي كه منجر به بروز اقداماتي چون قرار دادن لينك لوس، بي معني و صد البته جوات!! "وبلاگ همسر عزيزم" شده است ، پيشنهادات زير را براي هرچه پربار تر شدن وبلاگ ايشان ارائه مينمائيم :

+ تغيير رنگ پس زمينه‌ي وبلاگ به رنگ آبي عشق و قرمز محبت .
+ مزين كردن لينك باكس وبلاگ به لينكهاي وزيني همچون :
وبلاگ مادر شوهر عزيزم ، وبلاگ مادر زن گرامي‌تر از جانم .
و در آيندهاي نزديك :
وبلاگ پسر جيگرم ، وبلاگ دختر گلم ، وبلاگ نوه‌ي پدر صلواتيم ! .
+ همچنين امت شهيد پرور متاهل وبلاگي ميتوانند در هنگام بروز اختلافات خانوادگي فاميلهاي خود را به رخ فاميلهاي همسرشان بكشانند . اينجوري :
وبلاگ دايي هودر ، وبلاگ خاله زهرا اچ بي ، وبلاگ عمو حميد ، وبلاگ عمه خورشيد ، وبلاگ شوهر عمه احسان و الخ .
+ ايشان جهت منت كشي نيز مي‌توانند به اسم مستعار يا حتي بدون اسم براي همسر خود اندر فوايد دوستي و عشق و لاو كامنت گذاشته و در آخر نيز التماس دعا داشته باشند . شايد همچين :
از طرف مرد :
سلام ، وبلاگ خوبي داري . اولين باره ميام اينجا . شنيدم با شوهرت دعوا كردي !!! . حالا اون يه غلطي كرده . شما بزرگواري كن و كوتاه بيا .
از طرف زن :
چون زنها عمرا‏َ كوتاه نميان و هميشه خود را برتر از مردها ميدانند حاضر به قبول هيچگونه اشتباهي از جانب خود نيستند ولي چون دلشون براي حرف زدن با آقاي شوهر تنگ شده ، از اين رو كامنت بدون اسم و مطلب ميگذارند . آنها احتمالاَ IQ شوهر خود را در آسمانها مي‌بينند ! . زهي خيال باطل .
**********
در اين مكتب يوسف و خانم ياس جزو پيشكسوتان طبقه بندي ميشوند و فردوس و همسر به همراه رابينهود و خانم ترمه و همچنين مجهول و مژگان بانو از جديدترين ها هستند . در هر صورت اين پيوندها را از اعماق قلب به آنها تبريك گفته و زندگي‌اي پر از كامنت همراه با تعداد Hit بالا برايشان آرزومنديم .
ضمناَ اگه عروسيشون ما رو هم دعوت كنن حتماَ در موردش فكر ميكنيم !! .:: بولك ::

  
نویسنده : yadman ; ساعت ۱:۱٦ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢٦ تیر ،۱۳۸٢