مصاحبه با يك سردار رضا محسني

 به مناسبت هفته بسيج دانش آموزی

 

با سلام خدمت سردار، لطفا نظرتون رو در مورد اين اسامي و عبارات، فقط با يك يا دو كلمه بيان فرماييد ،

با تشكر .

 

1- انقلاب :

 

فرصت بسيار بزرگي بود تا بعضي از دوستان خودي به پستها و درجات لايقشان برسند . مخصوصا برادران غيور بازاري ما نيز اجر زحمتها و رنجهاي زيادي را كه قبل از انقلاب كشيده بودند ، بگيرند . حتي بعضي از آنها از پيازفروشي به يكي از قطبهاي بزرگ آهن فروش تبديل شدند كه خودش رشد بزرگي براي اقتصاد بيمار مملكت بود !!! البته جنگ همه كاسه كوزه هامون رو بهم ريخت ...

 

2-  دفاع مقدس :

 

نعمت بسيار بزرگي بود براي لاپوشاني بعضي كارها و همچنين اشتغال زايي براي بعضي از دوستان و نزديكان كه متاسفانه تازگيها به اسم آقازاده خطاب ميشوند . البته اين هم از دسيسه هاي استكبار جهانيست براي منفور كردن چهره عناصر زحمتكش نظام !!!

 

در ضمن ، باعت شد كه بهترين تجربه ها را در امر مسائل نظامي و روانشناسي نظامي كسب كنيم . مخصوصا در امر روانشناسي و تبليغات آنقدر قوي كار كرديم كه حتي معدود شكستهاي مفتضحانه را هم به حساب پيروزيهايمان گذاشتيم .

 

3- استراتژي جنگ :

 

كاملا بي نظير و نادر در كل جنگهاي قبل از پيدايش آدم تا حال حاضر بود . به عنوان مثال به همين نكته اشاره  مي كنم كه دولت پليد عراق ، داراي قويترين و عظيمترين تسليحات بود . براي همين هم هميشه در حملات و يا پاتكهايش ، ابتدا به كمك  تانكها و توپخانه قوي  مناطق ما را خوب شخم ميزد و سپس نيروهاي پياده اش را ميفرستاد . اما ما دراقدامي كاملا بي نظير ، بدليل برتري نفرات نظامي و بسيجي و ... نسبت به تعداد تانكهايمان ، ابتدا بسيجيها را ميفرستاديم . بعدا اگر ميشد تانكها را ٬ مانند هويزه . و در آخر هم براي خالي نبودن عريضه از توپخانه هم استفاده  ميكرديم .

 

4- جام زهر :

 

تشبيه بسيار زيبايي بود ، چرا كه من خودم به شخصه در آن جلسه امضاي قطعنامه شركت داشتم و حضرت امام (ره) فقط چايي خودشون رو خوردند كه اون هم توسط برادران حراست كاملا بررسي شده بود . احتمال ميدهم كه امام با اون روحيه لطيف شاعرانه ،  تلخ بودن چايي رو به زهر تشبيه كرده باشند . هر چند با امضاي  قطعنامه  قيمت دلار به شدت پايين آمد و همين امر باعث شد بالارفتن آمار سكته مخصوصا در ميان قشر مستضعف و زحمتكش بازار شد كه (...)

 

5- نسل سوميها :

 

بسيار گوگولي مگولي و شومبوسگومبولي . بايد همش سرشون به جشن و ميزگرد و و همايش گرم باشه تا زياد  وارد سياست  نشن و گر نه فضوليهاشون ممكنه برامون دردسر ساز بشه ،  مثل همين قضاياي آقازاده ها و پروتكل و ...

البته اون دسته اشون هم كه سرشون بوي قورمه سبزي ميده رو هم ميشه با جلسات پر شور مداحي كه شكر خدا روز به روز داره تعدادشون و سبكهاي اجراشون زياد ميشه ، سرگرم كرد . مثل همين برادر ح.س.س و يا ع.ه و يا حتي سيد ج.ذ و .... . (‌ برای اطلاعات بيشتر اينجا رو بخونيد )

 

6- آقازاده ها :

 

دسيسه بزرگ آمريكاي جنايتكار  . البته مسئوليت تحقيق و پيگيري آن به پسر عزيزم محول شده است كه فعلا براي جمع آوري اطلاعات فوق محرمانه ، به صورت كاملا سري به دامان استكبار جهانخوار پناه برده است و به زودي به آغوش اسلام باز خواهد گردانيده شد !!!

 

7- پروتكل :

 

اصولا امت شهيد پرور ايران زير فشارهاي امپرياليسم و صهيونيسم جهاني مقاومت كرده و مي كند ، اما زير فشارهاي شديد ، حتما راه ديگري به جز مقاومت پيدا ميكنيم تا (...) ٬ حتي اگر در نمازجمعه ها اينكار را طبق قاعده نفي سبيل حرام اعلام كنند و ...

 

**********با تشكر از جوابهاي مختصر و مفيد سردار !!!!! ********

 

( توضيحات :

 

اولا : مصاحبه ايي از ديد يك جوان نسل سومي كه خوبيها را حس كرده  اما جوابي براي پرسشها و انتقاداتش نيافته . پس لطفا گير نديد كه چرا خوبيها رو ننوشتي و اين حرفا ....

 

دوما : با پوزش از سكرتر عزيز كه بي اجازه پامون رو توي كفشش كرديم !!

 

سوما : لطفا نظر بديد اما فحش نديد !!!!

 

چهارما : تحرير شده توسط لولك – سر كلاس هوش مصنوعي !!!!! )

 

  
نویسنده : yadman ; ساعت ۱٠:۱٩ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٧ آبان ،۱۳۸٢